Wie is wie?

M. Landman

Nederlands & Biologie

E. van Onzen

Engels & Informatica

R. Koelewijn

Frans

S. Ekici

Economie & Nederlands

F. Witteman

Lichamelijke Opvoeding

R. Hooijberg

Mens en Maatschappij

A. Pinarbasi

Mens en Maatschappij

K. Dinc

Wiskunde

I. Metz

Kunst

B. de Bont

Nederlands

A. Lewis

Conciërge

P. Stokroos

Conciërge

R. Haddouch

Administratie

L. Ibnou Brahim

Administratie

K. Hofmeister

Lichamelijke Opvoeding

S. Kelebek

Kantine juffrouw

H. Ekiz

Biologie

W. Krol

Zorgcoördinator

B. Sabah

Informatica

M. Arslan

Onderwijsassistent

T. Akyazi

Deelschoolleider

H. Asma

Directeur

A. Koning

Passend Onderwijs

Ook hebben wij dit jaar 3 zeer getalenteerde collega’s in opleiding:

 

E. Koen (biologie)

 

R. Smit (Maatschappijleer & Aardrijkskunde)

 

B. Capella (Frans)

 

Lijst met mailadressen:

 

Naam  Functie en taken  E-mailadres 
Huseyin Asma Directeur h.asma@msa.nl
Tuncer Akyazi Deelschoolleider t.akyazi@msa.nl
Renate Klinkerberg Managementassistent

Leermiddelen en licenties

r.klinkerberg@msa.nl
Linda Westera Projectleider Kiemm 

Docent LO 1 en 2

l.westera@msa.nl
Robin Hooijberg Projectleider Kiemm 

Docent Geschiedenis (8-k3) & Mens en Maatschappij ((8-k1a, 8-k1b, 8-k2a, 8-k2b)

Mentor klas 3

Vertrouwenspersoon (1)

r.hooijberg@msa.nl
Wendy Krol Zorgcoördinator  w.krol@msa.nl
Anne Koning Begeleider passend onderwijs a.koning@msa.nl

 

Asir Pinarbasi Docent Aardrijkskunde (8-k3, 7-4mh1), Maatschappijleer (8-k3), Geschiedenis (7-4mh1, 7-4mh2) en Mens en Maatschappij (8-k1c)

Mentor klas 7-4mh1

Decaan

a.pinarbasi@msa.nl
Eddy van Onzen Docent Informatica, Engels (8-k1a, 8-k1b, 8-k1c, 8-k2a, 8-k2b, 8-k3, 7-4-4mh1, 7-4mh2) en Geschiedenis

Mentor klas 1B

Ondersteuningslessen Nederlands (1)

e.onzen@msa.nl
Robin Koelewijn Docent Frans (8-k1b, 8-k2a, 8-k2b, 8-k3, 7-4mh1)

Mentor klas 1A

r.koelewijn@msa.nl
Rhimou Haddouch Leerlingadministratie kiemm@msa.nl
Latifa Ibnou Brahim Leerlingadministratie kiemm@msa.nl
Philip Kraan Klankbordgroep kiemklankbordgroep@gmail.com
Peter Stokroos Conciërge p.stokroos@msa.nl
Kars Hofmeister Docent LO 1 (8-k1a, 8-k1c, 8-k2a, 8-k2b)

Docent LO 2 (8-k3)

Mentor klas 1A

k.hofmeister@msa.nl
Boudewijn de Bont Docent Nederlands (8-k1a, 8-k1b, 8-k1c, 8-k2a)

Mentor klas 2A

Ondersteuningslessen Nederlands (2)

b.bont@msa.nl
Marieke Landman Docent Nederlands (8-k2b) en Biologie (8-k1a, 8-k2a, 8-k2b,

Mentor klas 2B

m.landman@msa.nl
Huri Ekiz Docent Biologie (8-k1b, 8-k1c, 8-k3, 7-4mh1, 7-4mh2)

Mentor klas 1C

Vertrouwenspersoon (2)

Faalangstreductietrainer (1)

h.ekiz@msa.nl
Naim Tas Docent Nask 1 en 2 (8-k2a, 8-k2b, 8-k3, 7-4mh2)

Mentor klas 7-4mh2

Faalangstreductietrainer (2)

n.tas@msa.nl
Kamuran Dinc Docent Wiskunde (8-k1a, 8-k1b, 8-k1c, 8-k2a, 8-k2b, 8-k3)

Mentor klas 2B

Ondersteuningslessen wiskunde

k.dinc@msa.nl
Sinem ekici Docent Economie (7-4mh2, 8-k3) en Nederlands (8-k3)

Mentor klas 3

s.ekici@msa.nl
Evelien Koenraadt Docent in opleiding Biologie (8-k1b, 8-k1c, 8-k3, 7-4mh1, 7-4mh2) e.koenraadt@msa.nl
Rick Smit Docent in opleiding Maatschappijleer, Mens & Maatschappij, aardrijkskunde (k1c, 8-k3) r.smit@msa.nl

 

Bénedicte Capela Docent Frans (8-k1a, 8-k1c) b.capela@msa.nl
Mustafa Arslan Onderwijsassistent (TOA)

Docent wiskunde & nask 1 en 2

Mentor klas 1C

m.arslan@msa.nl
Burak Sabah Docent Informatica (8-k1a, 8-k1b, 8-k1c)

Mentor klas 1B

b.sabah@msa.nl
Felix Witteman Docent LO1 (8-k1b, 8-k1c, 8-k2a, 8-k3, 7-4mh1, 7-4mh2)

Mentor klas 2A

f.witteman@msa.nl

 

Andrea Lewis Conciërge a.lewis@msa.nl
Emmie Hoebens Docent Nederlands (7-4mh1 / 7-4mh2)

Mentor klas 7-4mh2

e.hoebens@msa.nl

 

Iwona Metz Docent BHA (7-4mh1), KCKV (8-k3) & ART (8-k2a, 8-k2b) i.metz@msa.nl
Sadettin Al Docent wiskunde (7-4mh2) s.al@msa.nl