Wie is wie?

team_image

M. Landman - LAD

Nederlands & Biologie

team_image

E. van Onzen - ONE

Engels & Informatica

team_image

R. Koelewijn - KOR

Frans

team_image

S. Ekici - EKS

Economie & Nederlands

team_image

L. Westera - WEL

Lichamelijke Opvoeding

team_image

R. Hooijberg - HOQ

Mens en Maatschappij

team_image

A. Pinarbasi - PIA

Mens en Maatschappij

team_image

K. Dinc - DNC

Wiskunde

team_image

B. Gülenc - GUB

Engels

team_image

B. de Bont - BTQ

Nederlands

team_image

A. Lewis

Conciërge

team_image

P. Stokroos

Conciërge

team_image

R. Haddouch

Administratie

team_image

L. Ibnou Brahim

Administratie

team_image

K. Hofmeister - HOK

Lichamelijke Opvoeding

team_image

S. Kelebek

Kantine juffrouw

team_image

H. Ekiz - EKE

Biologie

team_image

W. Krol

Zorgcoördinator

team_image

B. Sabah - SAB

Informatica

team_image

M. Arslan

Onderwijsassistent

team_image

T. Akyazi

Deelschoolleider

team_image

H. Asma

Directeur

team_image

team_image

Lijst met mailadressen:

 

Naam  Functie en taken  E-mailadres 
Huseyin Asma Directeur h.asma@msa.nl
Tuncer Akyazi – AKT Deelschoolleider t.akyazi@msa.nl
Renate Klinkerberg Leermiddelen en licenties r.klinkerberg@msa.nl
Linda Westera – WEL Docent LO

Mentor klas 8-k1a

l.westera@msa.nl
Robin Hooijberg – HOQ Docent Geschiedenis en Mens en Maatschappij

Mentor klas 8-k4

r.hooijberg@msa.nl
Wendy Krol Zorgcoördinator  w.krol@msa.nl
 
Asir Pinarbasi – PIA Docent Aardrijkskunde, Maatschappijleer, Geschiedenis en Mens en Maatschappij

Mentor klas 8-k3b

Decaan

Examencommissie

a.pinarbasi@msa.nl
Eddy van Onzen – ONE Docent Informatica, Engels en Geschiedenis

Mentor klas 8-k1b

e.onzen@msa.nl
Robin Koelewijn – KOR Docent Frans

Mentor klas 8-k1a

r.koelewijn@msa.nl
Rhimou Haddouch Leerlingadministratie kiemm@msa.nl
Latifa Ibnou Brahim Leerlingadministratie kiemm@msa.nl
Philip Kraan Klankbordgroep kiemmklankbordgroep@gmail.com
Peter Stokroos Conciërge p.stokroos@msa.nl
Kars Hofmeister – HOK Docent LO 1

Mentor klas 8-k2a

k.hofmeister@msa.nl
Boudewijn de Bont – BTQ Docent Nederlands

Mentor klas 8-k3a

b.bont@msa.nl
Marieke Landman – LAD Docent Nederlands en Biologie

Mentor klas 8-k1c

m.landman@msa.nl
Huri Ekiz – EKE Docent Biologie

Mentor klas 8-k2b

h.ekiz@msa.nl
Felix Witteman – WTT Docent LO 1

Mentor klas 8-k3b

f.witteman@msa.nl
Kamuran Dinc – DNC Docent Wiskunde

Mentor klas 8-k1c

k.dinc@msa.nl
Sinem ekici – EKS Docent Economie en Nederlands

Mentor klas 8-k4

Examencommissie

s.ekici@msa.nl
Remco Diender – DID Docent LO 1 r.diender@msa.nl
Felix Witteman – WTT Docent LO 1

Mentor klas 8-k3b

f.witteman@msa.nl
Tolunay Somuncu Docent in opleiding Mens en Maatschappij t.somuncu@msa.nl
Mustafa Arslan – ARX Onderwijsassistent (TOA)

Docent wiskunde & nask 1 en 2

Mentor klas 8-k2b

m.arslan@msa.nl
Burak Sabah – SAB Docent Informatica

Mentor klas 8-k3a

b.sabah@msa.nl
Helen Kooistra Managementassistent kiemm@msa.nl
Andrea Lewis Conciërge a.lewis@msa.nl
Buse Gülenc – GUB Docent Engels

Mentor klas 8-k1b

b.gulenc@msa.nl
Domenic van der Waard – WARQ Docent in opleiding Nask 1 en 2 d.waard@msa.nl

Getalenteerde stagiaires dit jaar:

Sam Tetteroo – Maatschappijleer + Mens & Maatschappij

Domenic van der Waard – Nask – d.waard@msa.nl (8-k2a + 8-k2b)

Tolunay Somuncu – Mens & Maatschappij – t.somuncu@msa.nl (8-k1c)

Nieuwe collega’s dit jaar:

Buse Gülenc – Engels

Arzu Bahadir – TOA – a.bahadir@msa.nl

Felix Witteman – LO 1 – f.witteman@msa.nl

Remco Diender – LO 1 – r.diender@msa.nl