Wie is wie?

team_image

M. Landman - LAD

Nederlands & Biologie

team_image

E. van Onzen - ONE

Engels & Informatica

team_image

R. Koelewijn - KOR

Frans

team_image

S. Ekici - EKS

Economie & Nederlands

team_image

L. Westera - WEL

Lichamelijke Opvoeding

team_image

R. Hooijberg - HOQ

Mens en Maatschappij

team_image

A. Pinarbasi - PIA

Mens en Maatschappij

team_image

K. Dinc - DNC

Wiskunde

team_image

I. Metz - PUI

Kunst

team_image

B. de Bont - BTQ

Nederlands

team_image

A. Lewis

Conciërge

team_image

P. Stokroos

Conciërge

team_image

R. Haddouch

Administratie

team_image

L. Ibnou Brahim

Administratie

team_image

K. Hofmeister - HOK

Lichamelijke Opvoeding

team_image

S. Kelebek

Kantine juffrouw

team_image

H. Ekiz - EKE

Biologie

team_image

W. Krol

Zorgcoördinator

team_image

B. Sabah - SAB

Informatica

team_image

M. Arslan

Onderwijsassistent

team_image

T. Akyazi

Deelschoolleider

team_image

H. Asma

Directeur

team_image

A. Koning

Passend Onderwijs

team_image

Ook hebben wij dit jaar 3 zeer getalenteerde collega’s in opleiding:

 

E. Koenraadt (Biologie) – KOQ

 

R. Smit (Maatschappijleer & Aardrijkskunde) – SMR

 

B. Capella (Frans) – CAB

 

Lijst met mailadressen:

 

Naam  Functie en taken  E-mailadres 
Huseyin Asma Directeur h.asma@msa.nl
Tuncer Akyazi – AKT Deelschoolleider t.akyazi@msa.nl
Renate Klinkerberg Managementassistent

Leermiddelen en licenties

r.klinkerberg@msa.nl
Linda Westera – WEL Projectleider Kiemm 

Docent LO 1 en 2

Mentor klas 8-k2a

l.westera@msa.nl
Robin Hooijberg – HOQ Projectleider Kiemm 

Docent Geschiedenis (8-k3) & Mens en Maatschappij (8-k1a, 8-k1b, 8-k2a, 8-k2b)

Mentor klas 3

Vertrouwenspersoon (1)

r.hooijberg@msa.nl
Wendy Krol Zorgcoördinator  w.krol@msa.nl
Anne Koning Begeleider passend onderwijs a.koning@msa.nl

 

Asir Pinarbasi – PIA Docent Aardrijkskunde (8-k3, 7-4mh1), Maatschappijleer (8-k3), Geschiedenis (7-4mh1, 7-4mh2) en Mens en Maatschappij (8-k1c)

Mentor klas 7-4mh1

Decaan

Examencommissie

a.pinarbasi@msa.nl
Eddy van Onzen – ONE Docent Informatica, Engels (8-k1a, 8-k1b, 8-k1c, 8-k2a, 8-k2b, 8-k3, 7-4-4mh1, 7-4mh2) en Geschiedenis

Mentor klas 1B

Ondersteuningslessen Nederlands (1)

e.onzen@msa.nl
Robin Koelewijn – KOR Docent Frans (8-k1b, 8-k2a, 8-k2b, 8-k3, 7-4mh1)

Mentor klas 1A

r.koelewijn@msa.nl
Rhimou Haddouch Leerlingadministratie kiemm@msa.nl
Latifa Ibnou Brahim Leerlingadministratie kiemm@msa.nl
Philip Kraan Klankbordgroep kiemklankbordgroep@gmail.com
Peter Stokroos Conciërge p.stokroos@msa.nl
Kars Hofmeister – HOK Docent LO 1 (8-k1a, 8-k1c, 8-k2a, 8-k2b)

Docent LO 2 (8-k3)

Mentor klas 1A

k.hofmeister@msa.nl
Boudewijn de Bont – BTQ Docent Nederlands (8-k1a, 8-k1b, 8-k1c, 8-k2a)

Mentor klas 2A

Ondersteuningslessen Nederlands (2)

b.bont@msa.nl
Marieke Landman – LAD Docent Nederlands (8-k2b) en Biologie (8-k1a, 8-k2a, 8-k2b,

Mentor klas 2B

m.landman@msa.nl
Huri Ekiz – EKE Docent Biologie (8-k1b, 8-k1c, 8-k3, 7-4mh1, 7-4mh2)

Mentor klas 1C

Vertrouwenspersoon (2)

Faalangstreductietrainer (1)

h.ekiz@msa.nl
Naim Tas – TAN Docent Nask 1 en 2 (8-k2a, 8-k2b, 8-k3, 7-4mh2)

Mentor klas 7-4mh2

Faalangstreductietrainer (2)

n.tas@msa.nl
Kamuran Dinc – DNC Docent Wiskunde (8-k1a, 8-k1b, 8-k1c, 8-k2a, 8-k2b, 8-k3)

Mentor klas 2B

Ondersteuningslessen wiskunde

k.dinc@msa.nl
Sinem ekici – EKS Docent Economie (7-4mh2, 8-k3) en Nederlands (8-k3)

Mentor klas 3

Examencommissie

s.ekici@msa.nl
Evelien Koenraadt – KOQ Docent in opleiding Biologie (8-k1b, 8-k1c, 8-k3, 7-4mh1, 7-4mh2) e.koenraadt@msa.nl
Rick Smit – SMR Docent in opleiding Maatschappijleer, Mens & Maatschappij, aardrijkskunde (k1c, 8-k3) r.smit@msa.nl

 

Bénedicte Capela – CAB Docent Frans (8-k1a, 8-k1c) b.capela@msa.nl
Mustafa Arslan Onderwijsassistent (TOA)

Docent wiskunde & nask 1 en 2

Mentor klas 1C

m.arslan@msa.nl
Burak Sabah – SAB Docent Informatica (8-k1a, 8-k1b, 8-k1c)

Mentor klas 1B

b.sabah@msa.nl
Andrea Lewis Conciërge a.lewis@msa.nl
Emmie Hoebens – HBS Docent Nederlands (7-4mh1 / 7-4mh2)

Mentor klas 7-4mh2

e.hoebens@msa.nl

 

Iwona Metz – PUI Docent BHA (7-4mh1), KCKV (8-k3) & ART (8-k2a, 8-k2b) i.metz@msa.nl
Sadettin Al – ALS Docent wiskunde (7-4mh2) s.al@msa.nl